Team Beleid & Ondersteuning:

Els Tijskens, Inhoudelijk directeur, e-mail: els.tijskens@derodeantraciet.be
Bjorn Callens, Inhoudelijk medewerker, e-mail: bjorn.callens@derodeantraciet.be
Ann Van Rillaer, Zakelijk medewerker, e-mail: ann.vanrillaer@derodeantraciet.be
Petra Geens, Communicatiemedewerker, e-mail: petra.geens@derodeantraciet.be

Stafmedewerkers:

Gino Campenaerts, Stafmedewerker, e-mail: gino.campenaerts@derodeantraciet.be
Bloeme van Roemburg, Supervisor Europees project SPPF, e-mail: bloeme.vanroemburg@derodeantraciet.be

Participatiemedewerkers:

Hanne Buys, e-mail: hanne.buys@derodeantraciet.be (Regio Noord)
Louise Janssens, e-mail: louise.janssens@derodeantraciet.be (Regio West)
Lotte Van Eyck, e-mail: lotte.vaneyck@derodeantraciet.be (Regio Centraal)

Cultuur- en sportfunctionarissen:

Regio Noord

Antwerpen: Gino Campenaerts, e-mail: gino.campenaerts@derodeantraciet.be
Beveren: Gino Campenaerts, e-mail: gino.campenaerts@derodeantraciet.be
Merksplas: Hanne Buys, e-mail: hanne.buys@derodeantraciet.be
Hoogstraten: Thomas Baeckens, e-mail: thomas.baeckens@derodeantraciet.be
Turnhout: Lotte Gijbels, e-mail: lotte.gijbels@derodeantraciet.be
Wortel: Koen Korteweg, e-mail: koen.korteweg@derodeantraciet.be

Regio Centraal

Hasselt: Nele Vanderstraeten, e-mail: nele.vanderstraeten@derodeantraciet.be
Leuven Centraal: Sabine De Bock, e-mail: sabine.debock@derodeantraciet.be
Leuven Hulp: Saar Henkens, e-mail: saar.henkens@derodeantraciet.be (vervanging Ine Melis)
Mechelen: Dieuwke Goedemé, e-mail: dieuwke.goedeme@derodeantraciet.be
Brusselse gevangenissen (Sint-Gillis, Vorst/Berkendael, Haren):
Joëlle Kermarrec, e-mail: joelle.kermarrec@derodeantraciet.be
Jelle Miechielsen, e-mail: jelle.miechielsen@derodeantraciet.be

Regio West

Dendermonde: Louise Janssens, e-mail: louise.janssens@derodeantraciet.be
Gent: Sara Delaere, e-mail: sara.delaere@derodeantraciet.be
Oudenaarde: Heather Loontjens, e-mail: heather.loontjens@derodeantraciet.be
Ruiselede: Tine Van Laeken, e-mail: tine.vanlaeken@derodeantraciet.be
Brugge: Lien Verlinde, e-mail: lien.verlinde@derodeantraciet.be

MEER LEZEN OVER ONZE REGIONALE WERKING? Klik hier!