FAQ’s 2018-06-06T14:56:46+00:00

Op zoek naar informatie over De Rode Antraciet? Op deze FAQ pagina proberen wij een antwoord te geven op je vragen.

Hoe bereik je ons 2016-01-07T10:26:07+00:00
Nationaal secretariaat
De Rode Antraciet vzw
Geldenaaksebaan 277
B-3001 HEVERLEE
tel: 016 20 85 10
info@derodeantraciet.be
Onze kantoren zijn op werkdagen geopend van 9u00 – 12u30 en van 13u30 – 17u00. Een telefonische permanentie proberen wij aan te bieden maar kunnen wij niet garanderen. Neem steeds contact op met het landelijk secretariaat om uw vraag, wens of plan kenbaar te maken. Vermits we verspreid over de gevangenissen in Vlaanderen en Brussel aan de slag zijn, zullen we uw oproep noteren en de juiste medewerker zal u contacteren om met u in overleg te gaan.
Om vlot met het openbaar vervoer naar de Geldenaaksebaan te komen, is de beste optie:
Aan het station te Leuven, BUS 630 , Perron 3  bestemming Haasrode/Brabanthal
Tijdsschema:
Voor de vroege vogels: de eerste bus vertrekt daar tijdens de weekdagen om 5u28
Tijdens de kantooruren rijdt deze bus 4 maal per uur: x.01; x.16; x.31 en x.46 ( elke 15min)
De bussen rijden tot 22:28
Afstappen aan halte Sint Albertuscollege ( 8e halte).
Je stapt af ter hoogte van verkeerslichten, steekt de straat over (er is een voetpad), loopt de dreef in en volgt daar padvindersgewijs de pijlen naar De Rode Antraciet.
Reistijd ongeveer 15 minuten.
Om terug te keren naar het station neem je BUS 630 met bestemming Wijgmaal (opstappen aan halte kant dreef)
Ook hier 4 bussen per uur tijdens de kantooruren: x.10; x.25; x.40 en x.55
Studenten 2018-07-12T13:49:11+00:00

Stages voor studenten

De Rode Antraciet begeleidt stages voor studenten uit alle richtingen van het hoger (niet-)universitair onderwijs.

Laat ons je originele ideeën, voorstellen, projecten, … weten. Wees daarbij zo concreet mogelijk. Stageplaatsen zijn beperkt. Stages passen daarom bij voorkeur in onze werking en ons aanbod.

Bezorg ons je aanvraag uitsluitend via dit formulier. Elke aanvraag wordt grondig bekeken. Indien jouw stage-aanvraag ons interessant lijkt, nodigen we je uit voor een gesprek. Je wordt binnen de veertien dagen na dat gesprek op de hoogte gebracht van het resultaat.

Stage-aanvraag

Naam (verplicht)

E-mailadres (verplicht)

Adres

Heb je een auto en rijbewijs?

Onderwijsinstelling en studierichting

Telefoonnummer

Stageperiode

Aantal uren stage

Hoe zou jij je stage willen invullen?

 

Medewerkers 2018-10-18T14:39:17+00:00

Directie:

Els Tijskens, Inhoudelijk directeur, e-mail: els.tijskens@derodeantraciet.be
Rina Robben, Zakelijk directeur, e-mail: rina.robben@derodeantraciet.be

Coördinatoren:

Kris Hermans, Coördinator Sport, e-mail: kris.hermans@derodeantraciet.be
Bjorn Callens, Coördinator Cultuur, e-mail: bjorn.callens@derodeantraciet.be

Stafmedewerkers:

Gino Campenaerts, Stafmedewerker, e-mail: gino.campenaerts@derodeantraciet.be
Amand Dewaele, Projectverantwoordelijke Europees project Participatie (Prisoners’ Active Citizenship), e-mail: amand.dewaele@derodeantraciet.be

Secretariaat:

Ingrid Cockx, e-mail: ingrid.cockx@derodeantraciet.be

Communicatie:

Tine Nelissen, e-mail: tine.nelissen@derodeantraciet.be

Cultuurfunctionarissen:

Antwerpen: Rob Raymaekers, e-mail: rob.raymaekers@derodeantraciet.be
Beveren: Rob Raymaekers, e-mail: rob.raymaekers@derodeantraciet.be
Brugge: Tine Van Laeken, e-mail: tine.vanlaeken@derodeantraciet.be
Dendermonde: Sabine Debock, e-mail: sabine.debock@derodeantraciet.be
Gent: Bjorn Callens, e-mail: bjorn.callens@derodeantraciet.be
Hasselt: Nele Vanderstraeten, e-mail: nele.vanderstraeten@derodeantraciet.be
Hoogstraten: Thomas Baeckens, e-mail: thomas.baeckens@derodeantraciet.be
Ieper: Tine Van Laeken, e-mail: tine.vanlaeken@derodeantraciet.be
Leuven Centraal: Sabine De Bock, e-mail: sabine.debock@derodeantraciet.be
Leuven Hulp: Lies Kortleven, e-mail: lies.kortleven@derodeantraciet.be
Mechelen: Karin Nolmans, e-mail: karin.nolmans@derodeantraciet.be
Merksplas: Lotte Gijbels, e-mail: lotte.gijbels@derodeantraciet.be
Oudenaarde: Marlies Geldof, e-mail: marlies.geldof@derodeantraciet.be
Ruiselede: Tine Van Laeken, e-mail: tine.vanlaeken@derodeantraciet.be
Sint-Gillis: Joëlle Kermarrec, e-mail: joëlle.kermarrec@derodeantraciet.be
Turnhout: Lotte Gijbels, e-mail: lotte.gijbels@derodeantraciet.be
Vorst/Berkendael: Joëlle Kermarrec, e-mail: joëlle.kermarrec@derodeantraciet.be
Wortel: Thomas Baeckens, e-mail: thomas.baeckens@derodeantraciet.be

Sportfunctionarissen:

Antwerpen: Tom Huys, e-mail: tom.huys@derodeantraciet.be
Beveren: Gino Campenaerts, e-mail: gino.campenaerts@derodeantraciet.be
Brugge: Emma Dooms, e-mail: emma.dooms@derodeantraciet.be
Dendermonde: Jelle Miechielsen, e-mail: jelle.miechielsen@derodeantraciet.be
Gent: Heather Loontjens, e-mail: heather.loontjens@derodeantraciet.be
Hasselt: Nele Vanderstraeten, e-mail: nele.vanderstraeten@derodeantraciet.be
Hoogstraten: Kris Hermans, e-mail: kris.hermans@derodeantraciet.be
Ieper: Emma Dooms, e-mail: emma.dooms@derodeantraciet.be
Leuven Centraal: Ine Melis, e-mail: ine.melis@derodeantraciet.be
Leuven Hulp: Nele Vanderstraeten, e-mail: nele.vanderstraeten@derodeantraciet.be
Mechelen: Gino Campenaerts, e-mail: gino.campenaerts@derodeantraciet.be
Merksplas: Koen Korteweg, e-mail: koen.korteweg@derodeantraciet.be
Oudenaarde: Heather Loontjens, e-mail: heather.loontjens@derodeantraciet.be
Ruiselede: Emma Dooms, e-mail: emma.dooms@derodeantraciet.be
Sint-Gillis: Jelle Miechielsen, e-mail: jelle.miechielsen@derodeantraciet.be
Turnhout: Koen Korteweg, e-mail: koen.korteweg@derodeantraciet.be
Vorst/Berkendael: Jelle Miechielsen, e-mail: jelle.miechielsen@derodeantraciet.be
Wortel: Koen Korteweg, e-mail: koen.korteweg@derodeantraciet.be
Voor wie organiseert De Rode Antraciet Activiteiten? 2016-02-08T13:51:38+00:00

Wij zorgen ervoor dat gedetineerden die in de vlaamse gevangenissen verblijven kunnen deelnemen aan sport en culturele activiteiten.

Wij hebben geen aanbod voor burgers buiten de gevangenis en geen aanbod voor ex-gedetineerden.

Wat doet De Rode Antraciet? 2016-02-08T13:48:59+00:00

Waar we voor staan en wat we waarom doen kan je lezen in onze missie en onze visie én je kan ook ons voorstellingsfilmpje bekijken ( zie homepagina )